جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

فرق است بین راحتی و لذت و شعف

  گاهی یک نگاه ساده به زندگی بشری می تواند انسان ها را از لحاظ رضایت از زیستن به چند دسته کلی تقسیم نماید که تفاوت های فاحشی بین آنها وجود دارد
  گاها انسان ها در راحتی به سر می برند و سهم آنها از زندگی امرار معاش راحت است که خود این مسئله نیز در تقسیمات و معیار های فردی متفاوتی قرار می گیرد.

  گروه دوم افرادی هستند که از زیستن لذت می برند، گاها این لذت بردن از زندگی به صورت کاملا مقطعی ست و گاهی همراه همیشگی برخی افراد که کاملا به معیار ها و نگاه های افراد بستگی دارد.

  برخی هم با شور و شعف می زیستند، شاید تجربه ای که اکثر افراد حتی برای چند لحظه هم که شده در زندگی شخصی  آن را تجربه نموده اند، شاید در رسیدن به معشوق و یار ، شاید در خرید اتومبیل مورد علاقه و شاید هم در هزاران تجربه انسانی دیگر دیده شود.

  گاها" با تعمل در مورد روش های احساسی و روانی زندگی قادر به تقسیم خود در بین این گروه بندی ها نیستم و گاهی هم با نگاهی تامل بر انگیر می خواهم مردم و افراد اطراف خویش را در این تقسیمات قرار دهم، تقسیماتی که شاید به غل و زنجیر کشیدن هایی باشد که خود را محدود به حس روانی خاصی می نماییم.
  برخی اوقات نگاه های تامل بر انگیز به نوع زیستن خویش، آدمی را به ژرفنای تفکر فرو می نهد، فرو نهادنی که شاید زیستن آدمی را سخت و مشکل تر نماید.

  حال شما را دعوت می کنم تا چند لحظه ای را به فکر کردن در این باره بپردازید و سعی نمایید حالات روحی و زیستن خود را بین این تقسیم بندی ها قرار دهید.
  به امید زیستن پر از شور و شعف در زندگی
  سعید ایگدری-10 فروردین 1395


  این مطلب تا کنون 25 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 10 فروردين 1395
  منبع
  برچسب ها : شاید ,زیستن ,زندگی ,افراد ,تجربه ,تقسیم ,
  فرق است بین راحتی و لذت و شعف

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 8 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر